Şehir Dışı Kurye

Şehir Dışı Moto Kurye

İstanbul ili dışına teslim edilecek  olan gönderilerin güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilme sürecini kapsayan şehir dışı hızlı gönderi hizmeti, aynı gün içinde teslimatlarınızı gerçekleştirir. Şehir dışı hızlı gönderi hizmetinde teslim süresi, gönderinin teslim edileceği şehir ile bağlantılı olarak değişmektedir.

Gönderiler en hızlı şekilde alıcısına ulaştırılır. Eş zamanlı raporlama sistemi sayesinde gönderiyi anlık olarak takibini yapabilirsiniz. İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar. Şehir Dışı Moto Kurye personellerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya ulaştırmak istediğiniz gönderinin (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) Bizi aramanız yeterli..

Şehir Dışı Kurye

Büyük bir şehirde yaşıyorsanız ve trafik yüzünden canınız hiçbir yere gitmek istemiyorsa kargo ve kurye gibi taşıyıcı firmalar sayesinde istediğiniz kişiye istediğiniz eşyayı veya paketi yollayabileceksiniz. Kargoya verirseniz eşyanız en az 1-2 iş gününde karşı tarafta olacaktır. Şehir Dışı Kurye verirseniz ve karşı tarafta saat kaçta olmasını isterseniz Kuryeniz size göre şekil alacak ve paketinizi ona göre ayarlayacaktır. Kuryeye ürününüzü vermeden önce sağlam bir şekilde paketleme yapmanızı öneririz. Çünkü kurye her ne kadar sağlam tutmaya çalışsa da ürünlerinizin başına bir şey gelmemesi ve kusursuz teslimat için tek isteğimiz bu olur. Kuryeniz teslim ettikten sonra istediğiniz zaman kuryeyi iletecek kişiyi arayıp birebir görüşme sağlayabilirsiniz. O nere olduğunu, kaç saat kaldığını, paketin vaziyeti gibi birçok detayı öğrenebileceksiniz. İsterseniz gece isterseniz de gündüz kurye teslimatını yaptırabilirsiniz. Geceleri çalışan ve genellikle geceleri bir yerden bir yere yollanacak çok şeyi olan kişiler gece kuryeleri ile anlaşmalı olarak uzan vadeli çalışabilirler.

admin

Call Now Button
×
%d blogcu bunu beğendi: