Moto Kurye

Moto Kurye

Motorlu Kurye Hizmeti

İstanbul Acil Kurye Moto kurye sektöründe çok güvenilir bir firma olmamızı sağlayan tek neden hızlı ve zamanından önce belirttiğiniz adrese gönderilerinizi teslim etmek tek amacımız ve öncümüzdür..

İstanbul Acil Kurye , İstanbul Şehir İçi ve Şehirler Arası Gönderilerinizi Express olarak hızlı bir şekilde ulaştırır. İstanbul Acil Kurye ile gönderilerinizi Şehirler Arası ile de yapabilirsiniz..
İstanbul’un Trafiğine takılı kalmadan gönderilerinizi Hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim etmekten memnuniyet duyarız.

Bizim uzman ve eğitimli kadrosuyla Kurye sektöründe yüksek kalite anlayışıyla hızlı ve güvenli bir firma olmayı bir amaç edinmiştir.
Hemen Sizde Bu Hızımızı Test edebilirsiniz..

Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük diye ayırmıyoruz ve ince detaylarına kadar özenle ve titiz bir çalışmayla belirttiğiniz herhangi adrese ulaştırıyoruz.İstanbul Kurye, hizmeti ile İstanbul’un her semtine deneyimli ve hızlı kuryelerimizle ve kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde veriyoruz. Hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amaçlarımızdan birisidir.
İstanbul Kurye ile gönderilerinizi birkaç saat içinde İstanbul’un her semtine ulaştırır.
Moto Kurye olarak İstanbul’un bitmek bilmeyen trafiğinde size yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Hizmetimiz :

  • İşimizi severek yapıyoruz , her daim iyi olmak için sürekli yeni teknolojiyi yakından takip eden , araştıran çözüm odaklı firmayız
  • Motorlu , Arabalı her türlü gönderimlerinize daha iyi bir hizmet vermek için tüm kuryelerimiz eğitilmektedir.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak, gönderileri hızlı ve etkin şekilde ulaştırarak, sorumlulularımızı göz önüne alarak dünya standartlarında bir hizmet vermektir.
  • Moto Kurye Hizmeti,  İstanbul ve yakın iller olmak üzere kurye hizmetinde her türlü evrak, gönderi, zarf, tüm sektörlerin numuneleri taşıması,
  • Sağlık Hizmeti, İstanbul içi tüm sağlık ve medikal ürünler temin etme ve taşıma hizmeti,
  • Kiralık Kurye Hizmeti, Kurumsal firmalara, büyük şirketlere kendi bünyelerinde çalıştırmak üzere kiralık kurye hizmeti
  • Vip Kurye hizmeti, Gün içi belierli saatlerde sadece o müşterinin işini yapma hizmeti
  • Gece Nöbetçi Kurye Hizmeti, Gece 7/24 nöbetçi uyanık kuryelerimizle, gece oluşacak her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak gece nöbetçi kurye hizmeti
  •  Çiçek Taşıması Hizmeti, İstanbul içi özel günlerinizde çiçek siparişi ve teslim hizmeti gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

admin

Call Now Button
×
%d blogcu bunu beğendi: