İkitelli Kurye

Moto Kurye

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye olarak verdiğimiz geniş kapsamlı gönderi dağıtım hizmetiyle kurumsal, bireysel ve acil gönderilerinizi en kısa zaman içerisinde alıcısına ulaştıran İstanbul Motor Kurye kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla kısa sürede başarılı bir konum elde etmiştir. İkitelli Kurye, bu sektörde güvenilir bir firma olmamızı sağlayan nedeni belirttiğiniz adrese zamanından önce teslimat gerçekleştirmek amacımızdır. İstanbul’un trafiğine takılı kalmadan gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim etmekten gurur duyarız. İkitelli Kurye müşterilerimize 7/24 tam gün kurye hizmeti vermektedir. İkitelli Kurye sektörün köklü, kurumsal ve lider şirketidir. İkitelli Kurye ile her türlü evrak, dosya, döküman, belge, bülten, davetiye, ilaç, özel ileti, paket, küçük ve orta büyüklükteki kutulanmış gönderiler bunun yanında motor kurye tarafından taşınması mümkün her türlü gönderileriniz imzalı veya imzasız, gönderen adresli veya gönderen adressiz olarak alıcısına teslim edilmektedir.

İstanbul Motor Kurye, İstanbul içi her yere, günün her saati motor kurye hizmeti sunmaktadır. İkitelli nöbetçi motor kurye uygulamasıyla İstanbulun tüm bölgelerine, yakın il ve ilçelere gönderileriniz ulaşmasını sağlayacaktır. İkitelli sunulan motor kurye hizmeti yalnızca İstanbul içi hizmetiyle sınırlı değildir, çevre iller ve ilçelere de hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul Motor Kurye idari kadrosuyla sektörde 20 yılda edindiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 7/24 motor kurye hizmetimiz ile yedi gün yirmi dört saat İkitelli istanbulun her bölgesine, çevre il ve ilçelere hizmetimiz bulunmaktadır.

İkitelli Acil Kurye

İstanbul Motor Kurye bu sektör’de çok güvenilir bir firma olmamızı sağlayan tek neden hızlı ve zamanından önce belirttiğiniz adrese gönderilerinizi teslim etmek tek amacımız ve öncümüzdür. İstanbul’un Trafiğine takılı kalmadan gönderilerinizi Hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim etmekten memnuniyet duyarız. Hemen Sizde Bu Hızımızı Test edebilirsiniz..

İstanbul Kurye ile gönderilerinizi birkaç saat içinde İstanbul’un her semtine ulaştırır. Güvenilir ve zamanında teslimat için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. Bizim uzman ve eğitimli kadrosuyla Kurye sektöründe yüksek kalite anlayışıyla hızlı ve güvenli bir firma olmayı bir amaç edinmiştir.

                                                                                      Hemen Bizi Arayın.. 

 

admin

Call Now Button
×
%d blogcu bunu beğendi: