Göktürk Kurye

İstanbul’un Avrupa yakasının ticari hayatı en yüksek olan bölgelerimizden birisi olan Göktürk’te kurye ihtiyacı fazla olmaktadır. Yoğun iş temposunda acil farklı bir noktaya gönderinin ulaştırılması gerektiği anlarda bizler acil kurye olarak sizlere en hızlı kurye hizmetini vermekteyiz. Bölgeye haftanın her günü hizmet sunan ekiplerimiz gelen taleplerde en yüksek verimlilikte destek vermektedir. Firmamız hem bireysel kişilere hemde şirketlere kurye taşımacılık ve teslimat hizmet sağlamaktadır.

Acil İşlerde Moto Kurye

Firmamızın ekspres ve normal gün içi teslimat diye sınıflara ayrılan iki türlü kurye hizmeti vardır. Acil yani ekspres kurye sizden alınıp teslim edilme süresi toplamda İstanbul’un hangi semti olursa olsun 90 dakika içerisinde teslim edilir. Normal yani gün içi teslimat ise sizden alınıp en geç 4 saat içerisinde teslim edilen kurye hizmetidir. Gönderiniz her ne olursa olsun kesinlikle 3. şahıslara bilgisi verilmez. Sizlerin belirttiği kişi veya kuruma teslim edilir. Gönderiniz teslim edilirken muhakkak ad ve soyad sizlere bilgilendirilmesi firmamız tarafınca anlık olarak haberdar edilir. Acil işlerinizde motorlu kurye diyoruz çünkü göktürk merkezli İstanbul’un dört bir yanına dağılan kurye çalışanlarımız ile gönderiyi sizden alma zamanını kısıtlıyoruz ve gönderiyi erkenden teslim etme şansımız artmakta oluyor. 1999 yılından bu yana bir çok kuruma ve kişiye gönderileri zamanında ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Pratik, Güvenli ve Kolay

Acil hemen gönderinizi ulaştırmak mı istiyorsunuz ? Endişelenmenize gerek yok Göktürk moto kurye her an yanınızda. Göktürk kurye hizmetini kullanmak ve gönderinizi ulaştırmak için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayarak gönderi kayıtı oluşturmaktır. Kayıt oluşturduktan sonra operatörümüz sizin konumunuza en yakında olan kurye çalışanını görüp sizlere ulaşmasını sağlayacaktır. Bu sayede zamandan kazanıp günlük işlerinize vakit ayırabilirsiniz. Pratik ve güvenli bir hizmet arıyorsanız. Yanı başınızda olan göktürk kurye sizlere artık çok daha yakın..

admin

Call Now Button
×
%d blogcu bunu beğendi: