Gebze Kurye

Gebze Moto Kurye

Marmara bölgesinin Kocaeli’nin en büyük ilçesi olan Gebze’de balçık, Adem yavuz, cuma köy, gaziler, duraklı, hatipler, kiraz pınar, istasyon, Mimar Sinan, tatlı kuyu, mudarlı, ovacık, yeni kent, ulus, ahatlı, Cumhuriyet, barış, elbizli, kadıllı, güzeller, hürriyet, Mustafa paşa, molla fenari, tavşanlı, köşkl çeşme, pelitli, arap çeşme, yağcılar, denizli, beylik bağı, Hacı Halil, eski hisar, kargalı, inönü, muallim, mevlana, sultan Orhan, Osman yılmaz, Yavuz Selim ve mahallelerinde vermiş olduğumuz Gebze moto kurye hizmetini haftanın yedi günü ve her saat diliminde sizlere hizmet vermekteyiz. Gebze bölgesinden İstanbul’a gelecek veya gidecek gönderileri en hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız.

Gebze Kurye

Gebze ana ulaşım yolları üzerindeki konumu nedeni ile uzun yıllar Anadolu’dan İstanbul’a göç eden Anadolu halkının, İstanbul’dan önce uğradığı bir ayak olmuştur. Yeni yerleşim yeri arayışlarının bir sonucu olarak, sanayi tesislerinin büyük çoğunluğu İstanbul’a en yakın konumda olan Gebze’ye akın etmiştir. Bu bölgeden genellikle İstanbul’a acil gönderilmesi gereken gönderileri bizler Gebze kurye ailesi olarak sizlere gün boyu acil gönderileri ulaştırmak için son model motosikletli sürücülerimiz ile tam zamanında gitmesi gereken adrese ulaştırmaktayız.

Gebze Kurye Hizmeti

Yoğun sanayi yapılanması ile dikkat çeken Gebze, her ne kadar idari olarak Kocaeli’ye bağlıysa da, İstanbul iline daha yakın olduğu için, bu ille hem ticari hem de sosyal ilişkileri gelişmiştir.  Hızlı gelişen ve büyüyen Gebze ilçemizin ekonomisi ağırlıklı olarak sanayi ve ticarete dayalı olup İstanbul ile İzmit arası orta yerde bulunan deniz ve kara ulaşımıyla önemi bir yere sahip üretim,tüketim ve imalat sanayi kuruluşlarıyla ülke ekonomisinin ilk sıralarında bulunan kuruluşlarıyla dinamik bir şehirdir. Yurtiçi ve yurtdışı OSB’lere model olan GOSB da bugün itibari ile makine, kimya, otomotiv yan sanayi, optik, elektronik, sınai ve tıbbi gaz, gıda ve ambalaj ve bilişim sektöründe üretim yapan firmalar yer almaktadır. Gebze Organize Sanayi bölgesinden gidecek veya bu bölgeye gelecek gönderileri anlık olarak ulaştırıyoruz. Hızlı ve güvenilir bir kurye hizmeti arıyorsanız Gebze moto Kurye tam size göre..

admin

Call Now Button
×
%d blogcu bunu beğendi: