Esenyurt Kurye

Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt denilince akıllara gelen ilk şey kalabalıktır. Özellik ile bir çok farklı kültürden insanı bir arada barındıran bir ilçedir Esenyurt. Son yıllarda yerleşen insanların bu semti seçme nedenlerinden biri ucuz bir yerleşim yeri olmasıdır. Son yıllarda mültecilerin yerleşim yeri olarak tercih ettikleri bölgelerinin başında gelir. Bu anlamda İstanbul’un nüfus yükünü çekiyor. Esenyurt’ta gezebilceğiniz yerler açısından çok farklı yerlere sahiptir. İstanbul’da yalnızca Esenyurt’ta bulunan Pelit Çikolata Müzesinde çikolatadan heykelleri görebilmek mümkün. Mesire alanları ve doğal güzellikleri de için de barındıran bu semtte piknik yapıp, doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye ile Akçaburgaz, Ardıçlı, Atatürk, Cumhuriyet, Esenkent, Güzelyurt, İncirtepe, İnönü, İstiklal, Mehter Çeşme, Namık Kemal, Örnek Pınar, Saadet Tepe, Sanayi, Talatapaşa, Yenikent ve Yeşilkent mahallelerinde bulunuyor ve ya yaşıyorsanız moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Esenyurtta bulunan sanayi firmalarına Pilsan, Pilcap, Mizan Ambalaj, Mercedes-Benz, Hidroper Hidrolik firmalarını içinde bulunduran bu semtte moto kurye hizmetine her an ihtiyaç duyabilirsiniz. Tekstil Firmaları da bulunan Esenyurtta Orma Tekstil, B0 Group, Onat Tekstil, Bay Demirler, DE Facto / Ozan Tekstil, Torolsan, Vakka Üretim Merkezi de bulunur. Gıda Fabrikaları ise Ülker, Altın Marka Kahve, Perfettİ ve Gumi’dir. Bu semtte her an her yerde AVM görmeniz sizi şaşırtabilir çünkü Esenyurtta bulunan Alış Veriş Merkezleri Kısaca Torium, City Center, Akbatı Shopping Mall, Sunflower Life Center, Eskule, Merkez Park, Moda Park, Esen Park ve Marmara Park bulunur.

Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt Kurye ile alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile istediğiniz zaman gönderinizi motor kurye hizmetimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un yoğun trafiğinde her türlü gönderi ihtiyaçlarınızı son model motosikletlerimiz ve deneyimli sürücülerimiz ile zamana meydan okuyoruz. Tüm ihtiyaç ve taleplerinize 7 gün 24 saat cevap veren çağrı merkezi personellerimiz ile size daha iyi, kaliteli hizmet vermek için Gece Kurye, Express Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kargo hizmetlerimizi sunmaktayız. En hızlı şekilde gönderinin  teslim alınacağı adrese yakın kuryemizi yönlendirip sizlere hızlı bir hizmet vermekteyiz.

admin

Call Now Button
×
%d blogcu bunu beğendi: