Acarkent Kurye

Acarkent Kurye

Acarkent Kurye ile İstanbul’un her noktasına gönderilerinizi biz ulaştırırız. Acarkent İstanbul Beykoz belediyesine bağlı bir semttir.Saip Molla özel Orman alanı içersinde 2.291.220 m2 bir alanda kurulmuş Türkiye’nin tek parsel üzerinde en büyük projesi olup, toplam 1452 adet villa, 80 adet boğaz manzaralı daire, 64 adet Acarlife Apart Daire, 72 adet Acarsize Stüdyo Daire ve Ticari Birimler ile Sosyal Spor Alanlarından oluşmaktadır.

Acarkent hayatınızdaki konforu da düşünüyor. Gerek sosyal imkanlar gerekse sağlık ve eğitim yönündeki getirileriyle hayatınızı daha da kolaylaştırıyor. Acarkent Kurye ile Zamanınızdan Kazanın.

Acarkent Moto Kurye

Moto Kurye hizmetimizi normal, ekspress veya vip olarak tercih edebilirsiniz, hızlı ve güvenli bir şekilde zamanında gönderileriniz teslim edilir. Gönderilerinizi uygun fiyatlarla alıcılarına ulaştırıyoruz. Acarkent den gönderinizi teslim alıp bir kaç saat içinde teslim etmekteyiz. Hızın çok büyük önem taşıdığı çağımızda İstanbul Acil Kurye firmamız teknolojik alt yapısını sürekli geliştirip, sizlere daha hızlı ve güvenli kurye taşımacılığı hizmeti vermek için çalışıyor. Küçük veya büyük tüm gönderileriniz aynı hassasiyet ve güvenle alıcılarına teslim edilir. Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Teslimatı gerçekleştirdiğimizde tarafınıza bilgilendirme yapılır. Daha ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenli kurye hizmetini Acarkent moto kurye ile sunmaktayız.

Acarkent Express Kurye Express kurye acil yetişmesi gereken teslimatlarınız olduğunda tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Hızlı bir şekilde gönderinizi teslim ediyoruz. Express Kurye gönderilerinde motorlu kuryelerimiz gönderiyi alınması gereken adresten çok acil bir şekilde alarak gönderilmesi gereken yere başka müşterilerden evrak almadan sadece sizin gönderiniz için giderler Express Kurye hizmetiyle kısa zaman içinde evrak, belge, doküman, dosya, paket, hediye gibi her türlü gönderinizi sizden teslim alıp bölgelere göre 50 ila 90 dakika aralığında belirtilen adrese verir. Kısaca gönderiyi alan kurye hiçbir yere uğramadan sadece sizin evrağınıza gider.

Sizin veya göndermek istediğiniz şeylerin nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterlidir. Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek Kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Moto Kurye

Bizimle İletişime Geçin.. Whatsap yoluyla Bilgi Alabilirsiniz.

 

 

admin

Call Now Button
×
%d blogcu bunu beğendi: